Korzyści rezerwacji online

Transport towarów z Chin z Transporteca

Transport towarów z Chin z Transporteca jest łatwy. Na naszej stronie możesz wyszukać najlepsze rozwiązania i porównać opcję. W artykule wyjaśniamy, co dzieje się po złożeniu rezerwacji, oraz w jaki sposób korzystamy z połączenia technologii i najwyższych standardów obsługi klienta, aby zapewnić, że otrzymasz dokładnie taką usługę, jakiej potrzebujesz.

Transport towarów z Chin z Transporteca przebiega w kilku etapach. Pierwszy krok w procesie wysyłki wymaga, aby wysyłający (sprzedawca towarów) nawiązał kontakt z agentem spedycyjnym w Chinach. Niezbędne jest to do złożenia kopii wymaganych dokumentów przewozowych. W chwili dokonania rezerwacji przewozu ładunku z Chin z Transporteca, nasza technologia automatycznie wysyła wiadomość e-mail do nadawcy i chińskiego agenta spedycyjnego w formie kopii, w której podajemy następujące informacje:

Imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu agenta frachtu morskiego w Chinach, który będzie odpowiedzialny za obsługę przesyłki.
Jeśli zajdzie potrzeba zorganizowania odbioru przesyłki w siedzibie nadawcy (znanej również pod nazwą EXW), podajemy datę i godzinę, w której nadawca powinien zaplanować wysyłkę przesyłki.
Jeżeli przesyłka ma zostać przekazana przez nadawcę do spedytora w magazynie spedycyjnym (znanym również jako warunki FOB lub EXW bez odbioru), podajemy adres magazynu oraz datę i godzinę, w której towary muszą zostać przekazane.

Ponadto informujemy spedytora w miejscu docelowym, że została zainicjowana rezerwacja. Dzięki temu spedytor może natychmiast otworzyć swój plik przewozowy i rozpocząć przygotowania do odbioru przesyłki.

W rzadkich przypadkach, gdy nie zarejestrujemy odpowiedzi na powyższe wysłane informacje, nasza technologia automatycznie uruchamia przypomnienie po 24 godzinach. Ponadto, alarm w naszym systemie umożliwia nam bezpośredni kontakt z nadawcą i/lub agentem w Chinach. Dzięki temu, możemy upewnić się, że przesyłka nie jest opóźniona. Wszystko to dzieje się automatycznie i bez twojego zaangażowania.

Przebukowanie transportu towaru z Chin na Transporteca bez dodatkowych kosztów w przypadku opóźnienia w produkcji

Importując z Chin, czasami możesz spodziewać się, że produkcja nie zostanie ukończona na czas lub nadawca w jakiś inny sposób opóźni twoją przesyłkę. W związku z tym agent w Chinach nie będzie w stanie zorganizować odbioru lub przyjęcia przesyłki w uzgodnionym terminie.

transport towarów z Chin z Transporteca

Jeśli tak się stanie, agent w Chinach skontaktuje się z Twoim nadawcą, aby uzyskać informacje, kiedy ładunek będzie gotowy. Twoja usługa transportowa zostanie zmieniona na następną dostępną usługę, podobną do tej, którą już zarezerwowałeś, bez dodatkowych opłat. Po ustaleniu nowej daty odbioru otrzymasz aktualizację bezpośrednio od spedytora.

Całkowita refundacja w przypadku rezygnacji

Czasami zdarzają się nagłe wypadki i zmiany, a to wymaga elastycznego podejścia. W rzadkich przypadkach może być konieczne anulowanie transportu zamówionej przesyłki z Chin. Przyczyną może być na przykład niedopuszczalne opóźnienie w produkcji lub niefortunne zerwanie umowy między Tobą a sprzedawcą.

Kiedy rezerwujesz transport towarów z Chin z Transporteca, elastyczność jest zagwarantowana w usłudze, którą kupujesz. Jeśli zdecydujesz się anulować rezerwację, możesz to zrobić z pełnym zwrotem kosztów wysyłki do 24 godzin przed planowanym odbiorem ładunku. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami przez czat, telefon lub napiszesz do nas e-mail z prośbą o anulowanie, załączając swój numer rezerwacji.

W przypadku późniejszego anulowania, zastrzegamy sobie prawo do odliczenia wszelkich kosztów. Dzieje się tak ze względu na koszty, które zostały już poniesione w związku z przesyłką, takich jak nieudany odbiór towarów..

Transport towarów z Chin z Transporteca – korzyści

Dzięki technologii opracowanej przez Transporteca jesteśmy gotowi przyjąć rezerwację, w dowolnym momencie, który Ci odpowiada. Po dokonaniu rezerwacji proces wysyłki rozpocznie się bez opóźnień.

Często, w przypadku rezerwacji za pomocą spedytora drogą tradycyjną, proces wysyłania nie rozpocznie się, dopóki rezerwacja nie zostanie ręcznie obsłużona przez zespół obsługi klienta spedytora w Twoim kraju. Przez to wydłużenie procesu oraz różnice czasowe między Chinami a Europą często można się spodziewać opóźnienia o co najmniej 1 dzień przed faktycznym rozpoczęciem procesu wysyłki. Dokonując rezerwacji online w firmie Transporteca, nadawca i spedytor w Chinach są natychmiast podłączeni. Dzięki temu, proces wysyłki rozpoczyna się w chwili złożenia rezerwacji.

przewóz towarów z Chin

Ponadto, rezerwacja online oferuje te same udogodnienia, z których jesteśmy przyzwyczajeni w trakcie zakupu innych usług online, takich jak bilety lotnicze i ubezpieczenia. Możesz porównać i znaleźć odpowiednią usługę dla siebie, w swoim tempie, i zakończyć rezerwację, gdy jesteś na nią zdecydowany.

Dodatkowo, ponieważ jesteśmy firmą opartą na technologii w Transporteca, jesteśmy w stanie obniżyć koszty końcowe. Dzięki temu, proces rezerwacji będzie nie tylko przyjazny użytkownikowi ale także opłacalny. Będzie dobrze służyć każdemu klientowi – niezależnie od wielkości zamawianego transportu. Z tego powodu, zawsze możesz skontaktować się z nami w krótkim czasie w celu znalezienia odpowiedzi na Twoje wątpliwości na czacie, za pomocą e-mailu lub telefonu.

Jesteśmy dostępni, kiedy nas potrzebujesz

Jeśli potrzebujesz wsparcia w jakiejkolwiek części procesu wysyłki, jesteśmy tu dla Ciebie. Skontaktuj się z nami przez czat lub telefon, jeśli potrzebujesz natychmiastowej odpowiedzi lub wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected] – zawsze staramy się odpowiedzieć w ciągu kilku godzin roboczych.