Dlaczego warto

Rezerwacja transportu z Transporteca

Gdy chcesz przewieźć swoje dobra, myślisz o przeprowadzce za granicę, lub chcesz rozpocząć działalność i importować lub eksportować towary zza granicy Transporteca dostarczy Ci szeroki wachlarz ofert, które będą dostosowane do Twoich potrzeb. Dzięki temu, rezerwacja transportu jest niezwykle łatwa i szybka.

W Transporteca uważamy, że znalezienie i rezerwacja transportu powinny być proste, szybkie i bezpieczne. Możesz pomyśleć: „Tak … tak … Tak mówi każdy spedytor – po co mam rezerwować w firmie Transporteca?” Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możesz znaleźć najlepsze usługi transportowe,  tak aby były one niedrogie.  Zapewniamy też, że otrzymasz usługę, której potrzebujesz, bez żadnych niespodzianek.

Przeszukiwanie wszystkich opcji, aby znaleźć najlepszą usługę transportową

Różni spedytorzy mają różne mocne strony. Przewaga większości firm to dostosowanie oferty zgodnie z potrzebami klientów. Jeśli więc spedytor ma na przykład dużego klienta wysyłającego ładunki drogą morską z Bangladeszu do Europy, prawdopodobnie zaoferuje zarówno dobrą obsługę, jak i uczciwe ceny w tym konkretnym handlu. Nie oznacza to jednak, że ten sam spedytor jest odpowiedni do transportu lotniczego z Ameryki Łacińskiej lub transportu drogowego do Włoch.

W firmie Transporteca jesteśmy dumni z badania rynku i testowania dostawców usług transportowych, którzy twierdzą, że mają przewagę w każdej z oferowanych przez nas transakcji. Portfolio spedytorów i przewoźników drogowych w Transporteca jest zróżnicowane, a każdy z nich udowodnił, że zapewnia wyjątkową usługę w ramach dokładnie takiej oferty, jaką oferuje on-line. Nie tylko oszczędzamy czas, który poświecisz na badaniu rynku. Zapewniamy, że zawsze Twój ładunek zostanie wysyłany przez najlepszego dostawcę, w dedykowanej dla Ciebie usłudze. Rezerwacja transportu na naszej stronie zapewnia porównanie wszystkich ofert i wybranie dostosowanej do Twoich potrzeb.

rezerwacja transportu

Aby zapewnić, że dostawcy, których polecamy, spełniają wymagania i nadal zapewniają najlepszą obsługę, korzystamy z opinii zwrotnej. Do każdej przesyłki, którą dostarczamy, prosimy o opinię na temat usługi i terminowości wysyłki. Te opinie są nie tylko udostępniane, ale są również dokładnie analizowane w Transporteca. Jeśli okaże się, że pewien dostawca usług transportowych nie spełnia naszych standardów, ich usługi są usuwane z portalu, dopóki nie udowodnią, że wysoki standard został przywrócony, a dokonywana rezerwacja transportu będzie znów na najwyższym poziomie.

Rezerwacja transportu w najlepszej cenie

Na Transporteca znajdziesz szeroki wybór opcji transportowych dostosowanych do każdego rodzaju handlu, od niedrogiego frachtu morskiego do szybkiego transportu lotniczego. Oferujemy też rozwiązania dla standardowego transportu drogowego oraz dedykowanych usług ekspresowych. Pozwala to porównać ceny i znaleźć usługę odpowiadającą Twoim potrzebom i budżetowi. Nasz prosty przegląd usług zapewnia porównywalność usług; zależnie od ceny, czasu tranzytu lub opiniach innych klientów.

Poprawa transportu za pomocą technologii to nasza misja. Wprowadzamy automatyzację do branży, która pomaga nie tylko zlecającym transport, ale także dostawcom usług transportowych. Oznacza to, że dostawcy usług transportowych preferują klientów, którzy rezerwują transport w firmie Transporteca, i że mogą zaoferować im lepsze stawki. Dzieje się tak dlatego, że rezerwacje i wysyłki stają się bardziej skuteczne i szybsze dzięki naszej technologii.

Zamów usługę, której potrzebujesz – bez niespodzianek

Zespół Transporteca składa się z doświadczonych profesjonalistów z branży transportowej z długoletnią karierą w branży ale także z nowicjuszy, którzy znają sytuację niedoświadczonych nabywców transportu i którzy chcą mieć pewność, że nasi klienci będą mieli dobre doświadczenie. To, co wspólne dla wszystkich, to fakt, że bierzemy na siebie odpowiedzialność za czas i poświęcamy potrzebny czas, aby upewnić się, że żaden klient nie będzie czuł się pominięty.

transport z Transporteca

Neutralna pośrednictwo między dostawcą usług transportowych a klientem często świadczy o opłacalności i czasie. W przypadku opóźnienia lub uszkodzenia, zawsze pracujemy nad znalezieniem wspólnego, akceptowalnego rozwiązania, zarówno dla klientów, jak i dostawców usług transportowych.

Częstym błędem w branży transportowej jest pobieranie opłat poza ustaloną kwotą przed dostarczeniem przesyłki. Przyjmując płatności z góry, jesteśmy w stanie zlikwidować to. W firmie Transporteca umowa jest zawsze typu „all-in”, a gwarancja ceny zapewnia, że nie będzie żadnych dodatkowych nieoczekiwanych kosztów.

Poznaj opinię klientów Transporteca

Nie upubliczniamy na naszej stronie opinii naszych klientów i dostawców.  Jednak niektórzy z naszych klientów wystawiają opinie na nasz temat na różnych witrynach i serwisach z opiniami. Sprawdź niektóre z nich na trustpilot.

Czekamy, by zapewnić transport Twojej kolejnej przesyłce!

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące rezerwacji transportu z Transporteca, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z nami. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!