4 Rady

Wysyłka do Niemiec

Wysyłka do Niemiec jest bardzo popularna, ponieważ Niemcy posiadają największą gospodarkę w Europie i są potęgą handlową. Niemcy są również jednym z najbardziej popularnych partnerów handlowych w UE do importu i eksportu towarów.

1. Transport

Istnieje kilka możliwości przewożenia towarów z Polski do Niemiec. Większość towarów, wysyłanych z Polski do Niemiec jest transportowana drogą lądową, ponieważ jest to najbardziej opłacalne rozwiązanie.

Jeśli twoje towary  mogą być zapakowane w paczki, to można przesłać je kurierem. Może to być szybkie rozwiązanie, jeśli zależy Ci na oszczędności czasu.

2. Pakowanie

Jeśli planujesz transportować towary do Niemiec, pamiętaj żeby dokładnie zapakować i zabezpieczyć swoje towary co uchroni je przed ewentualnymi zniszczeniami w czasie transportu. Dodatkowe bezpieczeństwo towarów w transporcie zapewni zapakowanie ich na palecie.

Europejskie palety mają wymiary 120 cm x 80 cm. Dodatkowo należy znać również wysokość palety ponieważ potrzebna jest ona do obliczenia objętości przesyłki.

Możesz również wysłać swoje towary w paczkach, jeżeli masz mniejsze paczki, które nie są pakowane na palecie. Usługi kurierskie oferują usługę z rąk do rąk, więc Twoje towary zostaną dostarczone prosto pod wskazany adres.

3. Szybkość dostaw

Czas dostawy do Niemiec zależy od rozmiaru Twoich towarów, wybranej drogi transportu a także miejsca dostawy w Niemczech.

Średnio usługa kurierska trwa mogą trwać od 2-3 dni, podczas gdy korzystając z firmy przewozowej, dostawa trwa około 6-8 dni.  Dodatkowo musisz uwzględnić, że Twój towar może być zatrzymany na jakiś czas w centrum dystrybucji.

Wysyłka do Niemiec

4. Koszt

W obrębie krajów należących do UE przewóz towarów jest zwolniony od podatków, tak wiec nie trzeba płacić żadnych podatków lub ceł za eksport z Polski do Niemiec.

Na Transporteca znajdziesz najbardziej opłacalne dla Ciebie rozwiązanie. Porównasz sposoby dostawy a także ich ceny.

Zamów transport przesyłki do Niemiec z Transporteca

Na naszej stronie łatwo i szybko wyszukasz oraz zamówisz wysyłkę towarów do Niemiec. Porównasz nie tylko ceny ale także czas dostawy. Wybierz opcję, która odpowiada Ci najbardziej. Oferowane przez nas ceny zawierają w sobie wszystkie koszty.