Rezerwacja Online

Warunki Rezerwacji Transporteca

Dokonując rezerwacji usług transportowych na portalu Transporteca, zgadzasz się również na nasze warunki rezerwacji. Aby dowiedzieć się więcej, czytaj dalej.

Oprócz poniższych warunków, Standardowe Warunki I Zasady Transporteca mają zastosowanie również do wszystkich usług Transporteca.

Cena obejmuje cały transport, jak opisano powyżej, a firma Transporteca gwarantuje, że koszty transportu nie będą ponoszone pod warunkiem, że wszystkie informacje w rezerwacji są dokładne.

Twoim obowiązkiem jest zapewnienie, że wymagane pozwolenia na wywóz i przywóz są dostępne i ważne. W takim przypadku Transporteca lub spedytor może w niektórych przypadkach pomóc. Taka pomoc nie jest wliczona w cenę powyżej.

Potwierdzasz, że towary wysyłane z tą w ramach tej rezerwacji nie są niebezpieczne, nie wymagają transportu w kontrolowanej temperaturze ani nie są niebezpieczne, chyba że zostało to wcześniej uzgodnione osobno z Transporteca.

Jeśli płacisz przelewem bankowym, rezerwacja zostanie potwierdzona dopiero po otrzymaniu płatności przez Transporteca. Jeśli firma Transporteca nie otrzyma płatności w terminie, rezerwacja zostanie anulowana, a otrzymane płatności zostaną zwrócone.

Jeśli chcesz dokonać zmiany w rezerwacji, prosimy o kontakt z Transporteca. Może to jednak wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Jeśli chcesz anulować swoją rezerwację, prosimy o kontakt z Transporteca. Całkowity lub częściowy zwrot kosztów zostanie w takim przypadku omówiony indywidualnie między użytkownikiem a Transporteca.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub jesteś niezadowolony z otrzymanej usługi, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez czat, telefon lub e-mail. Jesteśmy tutaj aby pomóc. Nasz numer telefonu to + 44 20 3769 6586, a nasz adres e-mail to [email protected]