Wskazówki Dotyczące

Transportu Towarów Z Hiszpanii

Transport towarów z Hiszpanii nie jest zasadniczo skomplikowany, ponieważ odbywa się on w ramach UE, w której obowiązuje zasada swobodnego przepływu towarów. Czas transportu z Hiszpanii wynosi zazwyczaj 4-5 dni w przypadku skorzystania z usług przewoźnika drogowego i 2-3 dni w przypadku firm kurierskich.

Transport towarów z Hiszpanii zależy przede wszystkim od wielkości ładunku i czasu dostarczenia.W przypadku dużej ilości towarów wymagających skorzystania z całego samochodu ciężarowego, istotne jest upewnienie się, że drogi dostępu u Twojego dostawcy są wystarczające.

Tir wiozący towary na eksport z Hiszpanii do Danii liczy zazwyczaj 16 metrów długości, z czego 13 metrów stanowi naczepa. Jeżeli Twój ładunek jest mniejszych rozmiarów, zostanie on zazwyczaj odebrany mniejszymi samochodami dostawczymi. Przetransportują one ładunek do centrum dystrybucji, w którym zostanie on załadowany na tira.

Transportu Towarów Z Hiszpanii

Zamów na Transporteca

Na Transporteca możesz wyszukać ceny i możliwości transportu towarów z Hiszpanii do Danii pochodzące od najlepszych przewoźników i spedytorów. Możesz wyszukać wszystko od usług oferujących do dyspozycji pełne samochody ciężarowe po wysyłkę paczek. Nasza sieć współpracy obejmuje całą Hiszpanię z włączeniem Barcelony, Madrytu, Alicante, Sewilli i Malagi.

Jeżeli nie posiadamy cen i rozwiązań transportowych online na portalu, oferujemy darmowe i niezobowiązujące zdobycie dla Ciebie najlepszej oferty z gwarancją ceny! W ciągu 24 godzin otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do Twojej oferty, z którego pomocą będziesz mógł dokonać zamówienia online.

Przykłady cen transportu z Hiszpanii

Z Barcelony, Hiszpania do Skanderborg
7,5 metra sześciennego, 700 kg – cena 7500 DKK, wszystko wliczone (ang. all-in)

Z Toro, Hiszpania do Hvidovre
1 paleta z 600 butelkami wina, 850 kg – cena 2450 DKK, wszystko wliczone

Z Lleida, Hiszpania do Korsør
3 paczki, 76 kg – cena 1168 DKK, wszystko wliczone