Portal transportowy Transporteca dostarczy Tobie, jako eksporterowi, dystrybutorowi lub osobie prywatnej wskazówki dotyczące transportu towarów do Szwecji online – kiedy sobie tego życzysz. Możesz tutaj sprawdzić ceny transportu w zależności od wielkości przesyłki .Portal jest zawsze czynny, tak więc możesz zawsze znaleźć ceny transportu towarów ze Szwecji do Danii wykonując kilka kliknięć. Zamawianie transportu towarów do Szwecji na portalu jest szybkie i łatwe. Zostaniesz pokierowany krok po kroku w trakcie zamawiania.

Jeżeli nie znajdziesz dokładnie takiej oferty, jakiej potrzebujesz, Transporteca znajdzie ją dla Ciebie w ciągu 24 godzin. Nasza ścisła i lojalna współpraca ze spedytorami oznacza, iż cena, którą otrzymujesz, w pełni odzwierciedla ceny rynkowe dla transportu towarów do Szwecji. Gwarantujemy jakość usług świadczonych przez spedytorów. Ceny Transporteca to ceny all-in (pol. wszystko wliczone), co oznacza, iż otrzymujesz cenę obejmującą wszystkie koszty Twojego transportu towarów do Szwecji.

Ładunek z Danii do Szwecji zostanie zazwyczaj przewieziony samochodem ciężarowym. Czasy transportu w Szwecji są bardzo zróżnicowane, zależnie od miejsca dostawy w kraju. Transport do Środkowej i Południowej Szwecji (od Malmø po Sztokholm) zajmuje zazwyczaj 1-2 dni, podczas gdy transport do Środkowej Szwecji (od Sztokholmu po Umeå) zajmuje 4-6 dni. W przypadku transportu do obszarów na północ od Umeå i w kierunku Laponii oraz granicy z Finlandią należy liczyć się z dłuższym czasem dostawy.

Przykłady cen

Z Warszawa do Malmø, Szwecja
3 paczki, 70kg – cena złoty 580

Z Katowice do Sztokholmu, Szwecja
4 europalety o wysokości 160 cm – cena złoty 1,500

Z Krakow do Umeå, Szwecja
15 miejsc na palety (połowa 13,6-metrowego samochodu ciężarowego) – cena złoty 7,500