przewodnik

Transport Towarów Do Niemiec

Transport towarów do Niemiec jest prosty, ponieważ zasadniczo obowiązuje je zasada wolnego przepływu towarów w ramach UE. Te same przepisy dotyczą wysyłki towarów do Niemiec. Do transportu większości ładunków między Danią i Niemcami korzysta się z transportu drogowego, ponieważ jest to najbardziej opłacalne i efektywne rozwiązanie.

Zamów Twój transport towarów do Niemiec na Transporteca

Tutaj na portalu możesz wyszukać i zamówić transport towarów do Niemiec. Jeżeli nie posiadamy usług i ofert pasujących do Twojego zapytania i pochodzących od przewoźników i spedytorów z naszej sieci współpracy online, zdobędziemy dla Ciebie niezobowiązującą, najlepszą ofertę na rynku z gwarancją ceny w ciągu 24 godzin. Zobacz tutaj prezentację portalu:

Ceny, które otrzymujesz za pośrednictwem portalu, są cenami all-in (pol. wszystko wliczone). Oznacza to, iż nie musisz obawiać się o dodatkowe opłaty i koszty po zamówieniu transportu towarów.

Przykłady cen dla transportu towarów do Niemiec

Z Silkeborg do Mannheim, Niemcy
Ciężarówka (33 miejsc na palety) – cena złoty 5,200, wszystko wliczone

Z Holbæk do Büdelsdorf, Niemcy
2 europalety o wysokości 80 cm, 600 kg – cena złoty 700, wszystko wliczone

Z Kopenhagi Zachód do Mönchen, Niemcy
3 paczki, 40kg – cena złoty 200, wszystko wliczone

Czas transportu z Danii do Niemiec

W przypadku transportu towarów do Niemiec, musisz liczyć się z transportem trwającym 1-2 dni w przypadku północnych Niemiec i 3-4 dni w przypadku południowych Niemiec. W przypadku niewielkich ilości towarów łączny czas transportu może wynieść do 5-6 dni, jeżeli towary będą musiały zostać przejść przez centrum dystrybucji zarówno w Danii, jak i w Niemczech.