przewodnik

Transport Towarów Do Chin

Chcesz przetransportować towary do Chin? Jeżeli chcesz eksportować do Chin, ważne jest byś skorzystał z usług spedytora posiadającego doświadczenie w transporcie, odprawie celnej i lokalnych wymaganiach. Transport towarów do Chin nie jest zagadnieniem skomplikowanym, poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na ten temat.

Transport towarów do Chin może odbywać się drogą lotniczą lub morską. Transport lotniczy do największych miast w Chinach zajmuje 3-10 dni, zależnie od Twojego budżetu transportowego i wyboru usługi. Podczas gdy, transport morski jest zazwyczaj rozwiązaniem bardziej ekonomicznym, należy jednak oczekiwać, że czas transportu wyniesie 35-45 dni, zależnie od miejsca dostawy ładunku.

Ponadto, w przypadku przesyłek o objętości poniżej jednego metra sześciennego transport powietrzny do Chin będzie zazwyczaj rozwiązaniem bardziej ekonomicznym niż transport morski.

Transport towarów do Chin z Transporteca

Bez względu na to, czy potrzebujesz zamówić transport morski, czy lotniczy do Chin, możesz tutaj na portalu uzyskać przegląd najlepszych spedytorów, którzy będą w stanie wykonać zadanie oraz porównać ich ceny i usługi online.

Przykłady cen transportu towarów z Polski do Chin

Poniżej znajdziesz przykładowe ceny transportu towarów do Chin z głównych miast w Polsce. Podane ceny mogą ulec zmianie, ze względu na zmianę wielkości towaru i inne czynniki. W przypadku konkretnego zadania transportowego znajdujemy najlepszą ofertę na rynku.

Z Krakowa do Szanghaju, Chiny – 4 dni firmą kurierską
2 paczki, 48kg – cena 1,300 złoty

Z Warszawy do Chengdu, Chiny – 8 dni transportem powietrznym „od drzwi do drzwi”
2 europalety, wysokość 80 cm, 600kg – cena 10,000 złoty

Z Katowic do Shenzhen, Chiny – 37 dni transportem morskim „od drzwi do portu”
8,6 metra sześciennego, 960kg – cena 5,000 złoty