transporteca

Tani Przewóz

Oferujemy najtańszy na rynku przewóz Twoich towarów z zagranicy i za granicę. Jak już może wiesz, stworzenie oglądu międzynarodowych cen przewozu może być niezmiernie trudne. Jak można być pewnym tego, iż otrzymamy to, za co płacimy? Czy dobra jakość i niskie ceny mogą iść w parze? Tani przewóz towarów możesz znaleźć korzystając z pośrednictwa transporteca.

Transporteca oferuje Ci przegląd możliwości transportowych pasujących do Twojego ładunku oraz przegląd cen i czasów transportów związanych z usługą. Tani przewóz zależy od  łącznych kosztów transportu, które związane są też ze środkami zamrożonymi podczas transportu i sprzedażą, której nie uda nam się osiągnąć, jeżeli, dla przykładu, wybierzemy powolne rozwiązanie transportowe.

Gwarantujemy jakość usług spedytorów sprzedających swoje usługi na Transporteca. Jednocześnie dajemy też gwarancję ceny i gwarancję, iż nie pojawią się nieprzewidziane wydatki. Tak więc odpowiedź na powyższe pytanie jest: Tak, tanie przewozy i dobra jakość usług mogą z pewnością iść w parze.

Na Transporteca za pomocą kilku kliknięć możesz wybrać właściwą opcję gwarantującą tani przewóz Twoich towarów. Wystarczy, że wybierzesz wielkość i wagę przesyłki, wpiszesz miejsce nadania i odbioru. Ostatnim krokiem jest wybór odpowiedniego przewoźnika, który zagwarantuje usługę taniego transposportu. W przypadku jakikolwiek problemów możesz skontaktować się z naszym działem obsługi.

Przykłady taniego przewozu

FOB Z Shenzhen do Katowice
1 paleta – 1,5 metra sześciennego, 300kg – najtańszy przewóz złoty 900, wszystko wliczone (ang. all-in) (37 dni transportem morskim)

Z Los Angeles do Kraków
1 karton przeprowadzkowy z rzeczami osobistymi, 0,08 metra sześciennego, 15kg – najtańszy przewóz złoty 650, wszystko wliczone (9 dni transportem lotniczym)

Z Florencji do Warszawa
1 paleta wina 1,7 metra sześciennego, 300kg – najtańszy przewóz złoty 980, wszystko wliczone (5 dni samochodem ciężarowym)