przewodnik

Pomoc Z Transportem Towarów Do Anglii

Pomoc z transportem towarów do Anglii uzyskasz na transporteca.dk. Ponieważ Anglia uczestniczy we współpracy w ramach UE, towary mogą swobodnie poruszać się z Danii do Anglii. Możemy mieć jednak do czynienia z pewnymi angielskimi normami i przepisami określającymi wymogi dla pewnych produktów. To importer jest odpowiedzialny za zapewnienie, by były one przestrzegane.

Sam transport odbywa się zazwyczaj za pomocą samochodu ciężarowego lub statku. W przypadku niewielkich przesyłek z szybką dostawą, firmy kurierskie mogą czasem korzystać z samolotów. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje, które zapewnią Ci Pomoc z transportem towarów do Anglii.

Czas transportu towarów z Danii do Anglii wynosi kilka dni, lecz łączny czas dostawy może się czasem wydłużyć do 5-7 dni, jeżeli towary będą musiały przejść przez magazyny zarówno w Danii, jak i Anglii. Pomoc z Transportem Towarów do Anglii może okazać się szczególnie przydatna w transporcie dużych przesyłek.

Ceny transportu towarów do Anglii

Poniżej znajdziesz szereg przykładów cen transportu towarów z Danii do Anglii. Jeżeli chcesz poznać aktualne ceny transportu Twojej przesyłki, możesz znaleźć je tutaj:

Z Warszawa do Londynu, Anglia
6 paczek, 96kg – cena złoty 400, wszystko wliczone (ang. all-in) (8 dni firmą kurierską)

Z Krakow do Cambridge, Anglia
3 europalety o wysokości 135 cm, 240kg – cena złoty 1,000, wszystko wliczone (4 dni przewoźnikiem drogowym)

Z Katowic do Manchesteru, Anglia
1 cały samochód ciężarowy (miejsce na 30 palet) – cena złoty 12,000 wszystko wliczone (2 dni bezpośredniego transportu)

Transport towarów z Danii do Anglii z Transporteca

Transporteca współpracuje z wieloma spedytorami i przewoźnikami drogowymi, którzy oferują rozwiązania dotyczące transportu do Anglii online. Jeżeli nie mamy w ofercie produktu transportowego, który odpowiada dokładnie Twoim potrzebom, zdobywamy w ciągu 24 godzin niezobowiązującą ofertę z gwarancją ceny wśród naszych najlepszych spedytorów!