Pełna lista

Centrum Amazon FBA

Na tej stronie zebraliśmy wszystkie lokalizacje Centrum Realizacji Zamówień Amazon FBA (Fulfillment by Amazon). Będziemy aktualizować listę regularnie, gdy dostaniemy tylko informacje o nowych lokalizacjach magazynów Amazon FBA.

Jeśli chcesz wysłać swoje produkty do centrum Amazon FBA, pamiętaj, że najpierw musisz zarejestrować konto jako Amazon Seller i stworzyć plan wysyłki. W przeciwnym razie ryzykujesz, że Amazon odrzuci twoją przesyłkę po dostarczeniu jej do Centrum Realizacji Zamówień Aby dowiedzieć się więcej o procesie wysyłania produktów do magazynu Amazon FBA, odwiedź nasz kompletny przewodnik na ten temat:

Poniższe adresy magazynów Amazon obejmują zarówno własne lokalizacje Amazon FBA, jak i magazyny obsługiwane przez spedytorów, które zarządzają przesyłkami Amazon FBA w imieniu firmy Amazon.

Przygotowanie produktów i wysyłka do centrum realizacji zamówień Amazon FBA może być skomplikowanym procesem – zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sprzedażą tą metodą. Jest wiele różnych czynników, o których należy pamiętać i które muszą spełniać rygorystyczne wymagania. Jeśli potrzebujesz pomocy w wysyłce do któregokolwiek z magazynów Amazon, Transporteca chętnie Ci w tym pomoże. Wystarczy kliknąć w powyższy link, wpisać szczegóły przesyłki, a my skontaktujemy się z Tobą, podając cenę wysyłki do centrum Amazon FBA.

Mamy nadzieję, że znalazłeś to, czego szukałeś. Jeśli nie, daj nam znać – nasz zespół obsługi klienta z przyjemnością pomoże Ci w ewentualnych pytaniach.

Radzimy Ci nie lekceważyć wymagań wysyłki do FBA Amazon dotyczących przygotowania towarów, pakowania, etykietowania i dostawy. Aby pomóc Ci zorientować się, czego się od Ciebie oczekuje, zebraliśmy najważniejsze samouczki wideo skupiające się na wymaganiach Amazon FBA. Mam nadzieję, że zapewni to udane pierwsze doświadczenie, gdy zdecydujesz się na rozpoczęcie przygody z biznesem Amazon. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy przy wysyłce do centrum Amazon FBA, skontaktuj się z nami pod [email protected]