transporteca

Bezpieczeństwo danych osobowych

Wiemy, iż obawiasz się o to, w jaki sposób wykorzystywane są informacje o Tobie i w jaki sposób są one udostępniane i cenimy wysoko Twoje zaufanie co do tego, iż przetwarzamy Twoje informacje z zachowaniem poufności i z szacunkiem.

Niniejsza wiadomość opisuje politykę Transporteca dotyczącą danych osobowych. Korzystając z Transporteca akceptujesz i wyrażasz zgodę na praktyki opisane w niniejszej polityce dotyczącej danych osobowych.

Gdy korzystasz ze strony internetowej Transporteca, zapisywane są o Tobie pewne informacje takie jak: adresy Internet Protocol (IP), sposób nawigacji na stronie, wykorzystywane systemy i programy, czas spędzany na stronie oraz inne podobne informacje.

Informacje te nie umożliwiają konkretnego zidentyfikowania Ciebie. Zwróć proszę uwagę na to, iż zastrzegamy sobie prawo do korzystania z tych informacji do analizy ruchu na stronie internetowej lub do innych celów.

Jeżeli podajesz dane umożliwiające osobistą identyfikację, takie jak imię i nazwisko, adres i tym podobne, informacje te mogą zostać wykorzystane do celów statystycznych i/lub innych celów.

Dane umożliwiające osobistą identyfikację, które wysyłasz podczas rejestracji profilu użytkownika lub składania zamówienia u spedytora poprzez Transporteca, będą przekazywane tylko spedytorom powiązanym z Twoimi zamówieniami. Nie możemy podawać, sprzedawać, udostępniać lub w inny sposób ujawniać Twoich danych osobom trzecim.

Strona internetowa korzysta z plików cookie pochodzących z Google Adwords i mających na celu kierowanie reklam do konkretnych osób, które odwiedziły stronę internetową Transporteca. Możesz zrezygnować z plików cookie dotyczących „remarketingu” (reklam) na stronie internetowej Google Ads Prefences. Możesz też zobaczyć i ewentualnie usunąć informacje dotyczące Twoich zainteresowań i grup demograficznych zebrane przez Google.

Ważnym dla nas jest, byś czuł się bezpiecznie korzystając z Transporteca do zaplanowania i opłacenia Twojego transportu towarów, dlatego też zobowiązujemy się chronić zbierane przez nas informacje. Żadna strona internetowa nie może zagwarantować bezpieczeństwa, lecz informujemy, iż wdrożyliśmy efektywne techniczne i fizyczne procedury bezpieczeństwa, by chronić dane osobowe, które nam udostępniasz. Będziemy zawsze stosować odpowiednie i aktualne metody i technologie mające na celu zachowanie bezpieczeństwa, tak by uniemożliwić nieautoryzowany dostęp, utrzymać odpowiednią jakość danych i zapewnić właściwe korzystanie z informacji.